جامعه مجازی کلوب فا یک شبکه اجتماعی ِ قدرتمند ِ مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 200 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. جامعه مجازی کلوب فا توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال‌پذیر است!


نت ها و ارسالهای آنرا از هر کجا که هستید توسط تلفن همراه و نسخه‌ی کم حجم آن دنبال نمایید.


با عضویت در گروهِ " کلوب فا" از جدیدترین رویداد‌ها و تغییراتِ کلوب فا مطلع گردید.قصدِ ورود دارید ؟!

نام کاربری

رمز عبور

علی بی غم
علی بی غم
سلام من تازهاومدم جایزهموخوامممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
{-47-}
◄هوادارم شو...♥♥♥
◄هوادارم شو...♥♥♥
دوست واقعی کسی است که دستهای تو را بگیرد ولی قلب ترا لمس کند . گابریل گارسیا مارکز
nemat
nemat
@asal اگه گفتی چراقبل ازادرس اینترنتی سه تا دابلیو می گذارند؟؟؟؟کارازمحکم کاری عیب نمی کنه!!!!
nemat
nemat
باسلام به همه دوستان گرام
Farya
Farya
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺁﻣﻮﺧﺖ ﮐﻪ
"ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ"
ﺍﺯ"ﻫﯿﭻ ﮐﺲ"
ﺑﻌﯿﺪ ﻧﯿﺴﺖ{-35-}
Farya
Farya
ﻓﺎﻝ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻧﺎﻡ ﺗﻮ ﺁﻣﺪ ﮐﻨﺎﺭ ﻧﺎﻣﻢ...
ﺣﺎﻝ ﮐﻪ ﻧﺎﻡ ﺗﻮ ﺳﻨﺪ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ
ﺩﯾﮕﺮﯼ...
ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ..... ﻓﺎﻟﮕﯿﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﺮﺩﻩ
ﺑﻮﺩ...؟؟؟
ﻗﻬﻮﻩ... ﻗﻬﻮﻩ ﻧﺒﻮﺩ...؟؟
ﻣﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺷﻨﯿﺪﻡ..؟؟
ﯾﺎ..... ﺗﻮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺭﻓﺘﯽ
sepehr
sepehr
... adam che chizaei mibine
amin
amin
یک برنامه‌نویس و یک مهندس در یک مسافرت طولانى هوائى کنار یکدیگر در هواپیما نشسته بودند. برنامه‌نویس رو به مهندس کرد و گفت: مایلى با همدیگر بازى کنیم؟ مهندس که می‌خواست استراحت کند محترمانه عذر خواست و رویش را به طرف پنجره برگرداند و پتو را روى خودش کشید. برنامه‌نویس دوباره گفت: بازى سرگرم‌کننده‌اى است. من از شما یک سوال می‌پرسم و اگر شما جوابش را نمی‌دانستید ۵ دلار به من بدهید. بعد شما از من یک سوال می‌کنید و اگر من جوابش را نمی‌دانستم من ۵ دلار به شما می‌دهم.
مهندس مجدداً معذرت خواست و چشمهایش را روى هم گذاشت تا خوابش ببرد. این بار، برنامه‌نویس پیشنهاد دیگرى داد. گفت: خوب، اگر شما سوال مرا جواب ندادید ۵ دلار بدهید ولى اگر من نتوانستم سوال شما را جواب دهم ۵٠ دلار به شما می‌دهم. این پیشنهاد چرت مهندس را پاره کرد و رضایت داد که با برنامه‌نویس بازى کند.

برنامه‌نویس نخستین سوال را مطرح کرد: «فاصله زمین تا ماه چقدر است؟» مهندس بدون اینکه کلمه‌اى بر زبان آورد دست در جیبش کرد و ۵ دلار به برنامه‌نویس داد. حالا نوبت خودش بود. مهندس گفت: «آن چیست که وقتى از تپه بالا می‌رود ۳ پا دارد و وقتى پائین می‌آید ۴ پا؟» برنامه‌نویس نگاه تعجب آمیزى کرد و سپس به سراغ کامپیوتر قابل حملش رفت و تمام اطلاعات موجود در آن را مورد جستجو قرار داد. آنگاه از طریق مودم بیسیم کامپیوترش به اینترنت وصل شد و اطلاعات موجود در کتابخانه کنگره آمریکا را هم جستجو کرد. باز هم چیز بدرد بخورى پیدا نکرد. سپس براى تمام همکارانش پست الکترونیک فرستاد و سوال را با آنها در میان گذاشت و با یکى دو نفر هم گپ (chat) زد ولى آنها هم نتوانستند کمکى کنند.

بالاخره بعد از ۳ ساعت، مهندس را از خواب بیدار کرد و ۵٠ دلار به او داد. مهندس مودبانه ۵٠ دلار را گرفت و رویش را برگرداند تا دوباره بخوابد. برنامه‌نویس بعد از کمى مکث، او را تکان داد و گفت: «خوب، جواب سوالت چه بود؟» مهندس دوباره بدون اینکه کلمه‌اى بر زبان آورد دست در جیبش کرد و ۵ دلار به برنامه‌نویس داد و رویش را برگرداند و خوابید. {-29-}
najma
Allah (1).gif najma
دلت را جوری
در حوالی خدا میخ کوب کن
که با رفتن اینو آن
نرود....
najma
خدا‎ (1)-small‎.jpg najma
هیچ چیزو هیچ کس نمی توند تورا نگران کند وقتی را که مراقب توست باور کنی!!
shida
shida
دلـم
خواب اصحاب کهف میــخواهد
در آغوشت ...
faezeh
faezeh
بهترین هنر،هنر عشق ورزیدن است
امیرعلی
21157477509298987487.jpg امیرعلی
انسان همواره تحت تاثیر وقایعی است که در درونش جریان دارند.هر کسی آزاد است و می تواند با توجه به خلق و خوی خویش،به ندای تمایلات فردی خود گوش بسپاردو کنشهای خویش را بر اساس تجربیات شخصی طبقه بندی کند.
najma
najma
ب وبلاگم سر بزنید{-26-}
www.harimereihaneh92.blogfa.com
نرگس
نرگس
این خوشگله یا نه [فایل]
صفحات: 1 2 3 4

جامعه مجازی کلوب فا · قدرت گرفته توسط شِیرترانیکس فارسی
» صفحه اصلی · نمایش زنده · تماس با ما · درباره ما · API · شرایط خدمات · تبلیغات